Przy projektowaniu efektywnych stron www należy brać pod uwagę zarówno walory estetyczne, aspekty funkcjonalne jak i wszelkie zalecenia dotyczące marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Profesjonalny projekt powinien podobać się użytkownikom odwiedzającym stronę, jak również powinien być wysoko oceniany przez wyszukiwarki internetowe dzięki swojej wewnętrznej budowie i jakości kodu.

Wszystkie te aspekty wymagają zaangażowania i nakładu pracy specjalistów z kilku dziedzin. Nie pozostaje to bez wpływu na koszty. Jednakże należy pamiętać, że strona www powinna być przemyślaną inwestycją w przyszłość własnej firmy. W naszej pracy nie staramy się konkurować z webmasterami-samoukami.

Dobrze zaprojektowana strona przynosi zyski nie tylko finansowe, ale również wizerunkowe. Skutkuje oszczędnościami w stosunku do tradycyjnych form kontaktu z klientami. Informacje na temat usług i produktów firmy zamieszczone w Internecie w dużym stopniu zastępują drukowane materiały promocyjne, a Klienci znajdując elektroniczną ofertę firmy nie kierują pytań do pracowników firmy.

Reklama: Taśma dwustronna do szkła

Created by Grupa Anhor Wroclaw, All right reserved. Copyright 2010 Grupa Anhor